چند نکته برای عکاسی صنعتی

چند نکته برای عکاسی صنعتی

Related image

همراه داشتن تجهیزات مناسب

داشتن یک لنز سریع وخوب بسیار حیاتی است. فقط به طوری که شما می توانید صنعت را به خوبی جذب کنید. فقط شما می دانید که چقدر ماشین الات بزرگ  یا چقدر عریض است، بنابراین یک لنز واید خوب اطمینان می دهد که شما می توانید تصویر کامل را به صورت پویا ضبط کنید. لنز زوم فوق العاده خوب است زیرا اغلب شما به دلیل مقررات بهداشتی و ایمنی نمی توانید به مناطق خاصی دسترسی پیدا کنید. بنابراین استفاده از زوم خوب مانند ۷۰ تا ۲۰۰ در این مسائل کمک خواهد کرد.

 

توجه به جزئیات

توجه داشته باشید که چگونه عکسها توسط عموم بازدید می شود. اطمینان حاصل کنید که همه افراد در تصاویر لباس مناسب پوشیده اند. به عنوان مثال مطمئن شوید که دستکش ها، کلاه ایمنی در محل، پوشش درست انجام شده. اینها فقط چند نمونه از آنچه باید به خاطر داشته باشید. نادیده گرفتن این نکات آسان  است  -ولی ممکن است منجر به رد شدن عکس ها توسط شرکت شود .

آب و هوا

همیشه بهترین روز و بهترین زمان  را در طول روز برای عکاسی انتخاب کنید. به ویژه اگر  در فضای باز باشد. از روزهای آفتابی کامل در صورتی که ممکن است، اجتباب کنید. یک روز زیبا را انتخاب کنید. پوشش کامل ابر مانند “سافت باکس” بزرگ عمل می کند و نور را نرم میکند.

 

تنظیمات

ما همیشه سعی می کنیم در نور طبیعی عکاسی کنیم. برای ماشین آلات در حال حرکت، سرعت شاتر پایین تر را برای نمایش حرکت امتحان کنید.  همچنین افراد در حال حرکت  می تواند در این زمینه کمک کند . این روش همچنین می تواند یک احساس شلوغ و مولدحرکت را ایجاد کند. از سوی دیگر ممکن است شما نیاز به سرعت شاتر بالا داشته باشید، اگر به دنبال گرفتن سوژه یخ زده و دقیق و ثابت هستید، لازم است   ISO را  بالاتر تنظیم کنید و از یک لنز بسیار سریع استفاده کنید.

ایمنی

همچنین اطمینان حاصل کنید که لباس های روشن و قابل رویت داشته باشید. کلاه، شبکه های موتوری نیز ممکن است لازم باشد. همیشه از استانداردهای بهداشت و ایمنی استاندارد برای جایی که شما کار می کنید بپرسید یا آن را جستجو کنید. اغلب این موارد به شما گفته می شود، اما بسته به موقعیت جغرافیایی شما ممکن است بعضی از مکان هابرای شما آماده نباشد. وجود و داشتن لباس مناسب برای ایمنی و امنیت شما ضروری است. شما ممکن است در میان برخی از تجهیزات بسیار بزرگ و خطرناک عکاسی کنید ، پس همیشه فکر  ایمنی باشید.

در مورد لباس صحبت کردیم، ما همیشه یک جفت چکمه کار داریم. بیشتر مکان هایی که حضور می یابیم ممکن است خطرناک و الوده باشند . چکمه های قوسی فولادی قوی با مقررات بهداشتی و ایمنی صنعتی هماهنگ هستند.

خودتان باشید

هرگز اجازه ندهید که فرصت شما از دست برود. تجهیزات خود را آماده کنید. شما ممکن است  فرصت عکاسی بی نقص و کامل داشته باشید. قطعا فعالیت های زیادی انجام خواهد شد. فقط هرانچه را که مرتبط است ، عکاسی و ثبت کنید.

در نهایت سعی کنید خلاق باشید! در مورد زوایای دید برای ایجاد تصاویر دراماتیک از موضوع خود فکر کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *