تولید تیزر در اصفهان

آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که چرا برندهای مختلف برای رونق کسب و کار خود از تیزرهای تبلیغاتی آن هم با هزینه بسیار بالای پخش در صدا و سیما و یا شبکه های اجتماعی استفاده می کنند؟

بله درست است که تیزرهای تبلیغاتی با توجه به نوع کاربرد خود و ویژگی های منحصر به فرد خود می توانند بر جامعه ی هدف شما تاثیر بسیاربالایی بگذارند.اگر بخواهیم تیزر تبلیغاتی را معنی کنیم در معنای لغوی آن به چیزی می‌گویند که هر از گاهی ما را اذیت میکند. اما این فقط یک اصطلاح است منظور از این تعریف این است که تیزر های تبلیغاتی برای اینکه بتوانند در ذهن مخاطب ماندگار شوند به نوعی ذهن ما را در چندین نوبت درگیر خود می کند یا برای ما سوال ایجاد می کند. البته این معنا در تیزر های شکل امروزی کاملاً جاری نیست اگر بخواهیم یک معنی کامل برای تیزه بیان کنیم می توانیم بگوییم که تیزر یک فایل ویدیویی است که در مدت بسیار کوتاهی به بهترین نحو ممکن برند شما یا کسب و کار شما را به جامعه ی هدف معرفی می کند البته این فقط معنیِ تیزر از نظر ماست در بعضی مواقع تیزر و یا کلیپ تبلیغاتی می‌تواند به شکل سریالی نیز ساخته شود که انواع آن را میتوان به تیزر های رئال،موشن گرافیک،انیمیشن، تیزر های موزیکال و سایر موارد اشاره کرد که در این بین تیزر های موزیکال از گیرایی و جذب مخاطب بسیار بالایی بهره‌منداند چرا که با موزیک و ریتم خود می توانند به صورت ناگهانی و سریعاً ذهن مخاطب را درگیر کند و یا حتی شعر آن آهنگ در ذهن مخاطب بارها و بارها تکرار شود..
در اینجا به انواع مختلف تیزرهای تبلیغاتی اشاره میکنیم؛ تیزرهای تبلیغاتی در انواع مختلفی ساخته می شوند که انواع آن بر اساس کاربرد آن تقسیم بندی خواهد شد. تیزر معرفی برند یک شرکت یا کسب و کار که این نوع تیزر از ۳۰ ثانیه و یا بیشتر ساخته می شود البته زمان تیزر بستگی به نظر کارگردان دارد؛ در تیزر به هویت برند اشاره می‌شود و احساس بیننده را درگیر می نماید؛ این نوع تیزر داستان برند را روایت می‌کند و به نوعی اشاره مستقیم به محصول یا خدمات ندارد و فقط برند اعتبار ویژه‌ای حاصل می نمایند..
تیزر معرفی محصول یا خدمات هنگامی که شما می خواهید یک محصول یا خدمات یک شرکت رو معرفی نمایید بدانید که می توانید از این نوع تیزراستفاده کنید؛این نوع تیزر می‌تواند برای تبلیغ و معرفی پیش پا افتاده ترین محصولات مثل لوازم آرایشی بهداشتی،تبلیغ یک اپلیکیشن موبایل،ماشین و یا خدمات ساختمانی نیز باشد معمولاً این نوع تیزرها از ۳۰ ثانیه تا ۶۰ ثانیه تهیه می‌شود که مزایا و ویژگی های محصول را نشان می دهد. .

همچنین برای معرفی مجموعه شرکت یا سازمان یا یک مجموعه تجاری خدماتی یا تفریحی می توان یک تیزر ساخت و فقط صرفا خدمات آن مجموعه یا شرکت را معرفی نمود؛این مدل تیز ها تا دو دقیقه نیز ساخته میشود که جزئیات بیان و امکانات و توانمندی ها و محیط به نمایش داده می شود. موسیقی و تصویر نقش مهمی دارد. فیلم تبلیغاتی با فیلم صنعتی تفاوت های زیادی دار.

به تیزر های اطلاع رسانی و یا رویداد ها موشن هم گفته می‌شود؛ گاهی نیاز به معرفی مجموعه یا محصول نیست و فقط کافیست که یک دعوتنامه برای افرادی فرستاده شود،فکر کنید چقدر زیباست که این کار از طریق تهیه یک تیزر یا موشن گرافیک انجام دهید تا بیشتر در ذهن شخص مورد نظر هک شود؛ موضوع به صورت واضح و شفاف بیان می‌شود و حدود یک دقیقه زمان این نوع تیزر ها می باشد در این نوع تیزر ها به جزئیات مراسم شاره نمی‌شود و فقط اطلاعاتی نظیر زمان مکان و نوع موضوع برگزاری مراسم سخن گفته خواهد شد.