فیلمبرداری هوایی در اصفهان ✔️

۱
۲
۳
هلی شات مویک3
۱

کانون آگهی و تبلیغات هنر برتر با سالها تجربه در تولید فیلمهای هوایی و با انجام بیش از ۳۰۰ پروژه بزرگ در خدمت شما می باشد.

۲

استفاده از تجهیزات به روز

۳

رعایت نکات ایمنی و دارای گواهینامه پرواز

فیلمبرداری هوایی در اصفهان ، هلی شات در اصفهان

خدمات قابل ارائه عکاسی و فیلمبرداری صنعتی و هوایی در اصفهان:

 • فیلمبرداری هوایی از پروژه های صنعتی، زراعی، عمرانی و . . .
 • فیلمبرداری فضای داخلی و خارجی با دستگاه های بروز هلی شات و FPV
 • عکسبرداری هوایی از کارخانجات صنعتی و محیط های پالایشگاهی
 • عکسبرداری هوایی از مراتع کشاورزی و دامپروری
 • تصویربرداری هوایی با آخرین و به روز ترین تجهیزات فیلمبرداری هوایی دارای مجوزهای لازم
 • همچنین مشاوره جهت خرید هلی شات و تست آن برای سازمان ها و ارگان ها
هنر برتر تولید کننده تیزر های تبلیغاتی در اصفهان
۲۷۳

تعداد پروژه ای انجام شده تا پایان مرداد ۱۴۰۲

FPV اصفهان

فیلمبرداری هوایی بوسیله درون یا هلی شات امروزه یکی از بهترین روش های  تصویربرداری برای مستند های تبلیغاتی و صنعتی و حتی فیلم های سینمایی می باشد ما در کانون آگهی و تبلیغات هنر برتر از این قاعده مستثنی نیستیم و فیلم های تبلیغاتی خود را با استفاده از تکنیک فیلمبرداری هواییو هلی شات های به روز کمپانی دی جی آی  یا کوادکوپتر تولید می‌کنیم در حدود ۱۰ سال است که این تکنیک به تکنیک های تصویربرداری اضافه شده البته در گذشته هم نیز این موضوع استفاده می شد و نه به سهولت امروز ، کوادکوپترهای موجود در بازار قدرت و مانور عملیاتی بسیار بالایی دارند به طوری که با سرعت و کیفیت بسیار بالا میتوان یک پروژه صنعتی یا یک مکان را فیلمبرداری کرد.

به مجموعه ای از تصاویر هوایی با نام بین المللی هلی شات و نمایه های تصویری که از ارتفاع هایی از زمین گرفته می شود هلی شات می گویند. نوع انجام تصویربرداری هلیشات به نیاز درخواست کننده بستگی دارد. این که از چه ارتفاعی، با چه زاویه ای در چه زمانی از روز و اینکه تصویر برداری باشد یا شات برداری یا فیلم برداری و … تکنیک فیلمبرداری بصورت نگاتیو که در عین حال سخت ترین و دقیق ترین نوع می باشد در این پروسه نقش مهمی ایفا می کند. بدین صورت که سیستم تصویربردار بسته به بالگرد سرنشین دار یا رادیو کنترل با قابلیت حمل دوربینی که میتواند تصاویر را روی نگاتیو ذخیره نماید عهده دار عمل فیلمبرداری هوایی می باشد. آن هم تحت نظارت مدیر فیلمبرداری و کارگردان.
از بخشهای دیگر هلیشات میتوان به تصویربرداری هوایی اشاره نمود. تکنیکی که در آن عمل گرفتن تصاویر با استفاده از دوربینهای دیجیتال مد نظر است؛ که با توجه به تغییر سیستم دوربین ها به دیجیتال در این زمانه به لحاظ کاربردی استفاده بیشتری دارند. از دیگر اقسام این بخش که به لحاظ کاربردی سابقه بیشتری هم دارد عکسبرداری هوایی شامل عکسهای هوایی معمولی، موزاییکی و پانوراما می باشد.
تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) امکان بی‌نظیری است تا کارخانه، خط تولید، معدن، پالایشگاه، نیروگاه، بنادر، صنایع فراساحل، پروژه های عمرانی و یا سایر مکان‌های مد نظر خود را از ارتفاع‌ دلخواه و زوایای مختلف به مخاطب خود نمایش دهید. در این شیوه‌ی شگفت‌انگیز، پهباد‌/دستگاه/مولتی روتور/ربات‌های کوچک بدون مجهز به دوربین‌هایی بسیار با کیفیت هستند، آزادانه بر فراز محل مورد نظر به پرواز در می‌آیند و با استفاده از مهارت غنی‌ترین و جذاب‌ترین تصاویر ممکن را با بالاترین کیفیت تصویربرداری دریافت می‌کند و جلوه‌‌ای اعجاب‌انگیز به پروژه‌های شما می‌افزاید.
با خدمات تصویربرداری هوایی می‌توانید بر روی دریاها به حرکت درآیید…
با خدمات تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) می‌توانید بر روی دریاها به حرکت درآیید و سکوها و اسکله‌های نفتی یا کشتی‌های خود را با شکوه هرچه‌تمام‌تر به مخاطب خود معرفی و ارائه نمایید.

فیلمبرداری هوایی یکی از تکنیک های جدید می باشد مرد که برای ساخت فیلم های تبلیغاتی و حتی فیلم های مستند و غیره مورد استفاده قرار می گیرد البته هلی شات ها یا به عبارتی کوادکوپترها کاربردهای دیگری هم دارند چند کاربرد های مانند نظارت تصویری کشاورزی نقشه برداری و حتی جابجایی محموله ولی از زمانی که هلی شات ها به تصویر بردار ها کمک کردند تا تصویر های بهتری را ثبت کنند می توان گفت صنعت تصویربرداری و به ویژه تصویربرداری تبلیغاتی و مستند سازی صنعتی متحول شد این اتفاق بسیار نوپا می باشد و عمری در حدود ۱۰ سال بیشتر ندارد.

قبل از اینکه از هلی شات برای تصویربرداری استفاده شود فیلمبرداری هوایی با کایت با ارتفاع بسیار بالاتر یا فیلمبرداری هوایی با بالن نیز انجام می شد همچنین فیلمبرداری با هلی کوپتر یا عکاسی با هلیکوپتر هم نوعی از فیلمبرداری هوایی محسوب می شد.

اما از آنجایی که خیلی شاد ها وسایلی چابک و تقریبا ارزان قیمت بودند به نسبت وسایل در گذشته همچنین می توانستند با ارتفاع بسیار پایین و حتی در محیط های داخلی پرواز کنند و تصویر بسیار با کیفیت و بدون لرزش در اختیار ما قرار می دادند خیلی زود جای خود را در صنعت فیلم برداری و در صنعت سینما باز کردند.

کانون آگهی و تبلیغات هنر برتر با رویکرد تبلیغات با محوریت فیلم و تولید فیلم های تبلیغاتی و مستند های صنعتی در حال حاضر بیش از ۳۰۰ پروژه بزرگ تبلیغاتی را انجام داده است همچنین در انجام تولید فیلم های صنعتی و مستند های تبلیغاتی و کورتاژ آگهی سالیان سال است که فعالیت می کند و توانسته است فیلم های با کیفیتی را از کارخانجات و شرکت های صنعتی در اصفهان تولید نماید با توجه به اینکه اصفهان یکی از قطب های مهم صنعتی خاورمیانه محسوب می شود تعداد کارخانجات و شرکت های صنعتی در اصفهان بسیار بالا می باشد از این رو پتانسیل ساخت فیلم های صنعتی در دستور کار هنر برتر قرار گرفت و تا امروز کارنامه درخشان در این حوزه کسب نموده است

فیلمبرداری از غرفه نمایشگاه

فیلمبرداری هوایی یکی از تکنیک های جدید می باشد که برای تولید فیلم های تبلیغاتی و حتی فیلم های مستند و غیره مورد استفاده قرار می گیرد البته هلی شات ها یا به عبارتی کوادکوپترها کاربردهای دیگری هم دارند ، کاربرد های مانند نظارت تصویری ،کشاورزی ،نقشه برداری و حتی جابجایی محموله ، ولی از زمانی که هلی شات ها به تصویر بردار ها کمک کردند تا تصویر های بهتری را ثبت کنند می توان گفت صنعت تصویربرداری و به ویژه تصویربرداری تبلیغاتی و مستند سازی صنعتی متحول شد این اتفاق بسیار نوپا می باشد و عمری در حدود ۱۰ سال بیشتر ندارد.

قبل از اینکه از هلی شات برای تصویربرداری استفاده شود فیلمبرداری هوایی با کایت با ارتفاع بسیار بالاتر یا فیلمبرداری هوایی با بالن نیز انجام می شد همچنین فیلمبرداری با هلی کوپتر یا عکاسی با هلیکوپتر هم نوعی از فیلمبرداری هوایی محسوب می شد که در گذشته رایج بود.

اما از آنجایی که هلی شات ها  وسایل خیلی چابک و تقریبا ارزان قیمت بودند به نسبت وسایل در گذشته همچنین می توانستند با ارتفاع بسیار پایین و حتی در محیط های داخلی پرواز کنند و تصویر بسیار با کیفیت و بدون لرزش در اختیار ما قرار می دادند خیلی زود جای خود را در صنعت فیلم برداری و در صنعت سینما باز کردند.

کانون آگهی و تبلیغات هنر برتر با رویکرد تبلیغات با محوریت فیلم و تولید فیلم های تبلیغاتی و مستند های صنعتی در حال حاضر بیش از ۳۰۰ پروژه بزرگ تبلیغاتی را انجام داده است همچنین در انجام تولید فیلم های صنعتی و مستند های تبلیغاتی و رپورتاژ آگهی سالیان سال است که فعالیت می کند و توانسته است فیلم هایی با کیفیتی را از کارخانجات و شرکت های صنعتی در اصفهان تولید نماید با توجه به اینکه اصفهان یکی از قطب های مهم صنعتی خاورمیانه محسوب می شود تعداد کارخانجات و شرکت های صنعتی در اصفهان بسیار بالا می باشد از این رو پتانسیل ساخت فیلم های صنعتی در دستور کار هنر برتر قرار گرفت و تا امروز کارنامه درخشان در این حوزه کسب نموده است.

نمونه عکس تهیه شده با هلی شات به صورت پاناروما از دانشگاه دولت آباد

عسکبرداری و فیلمبرداری هوایی در اصفهان

هنربرتر افتخار دارد بعد از گذشت زمان در انجام مطلوب پروژه های عکسبرداری صنعتی در اصفهان هم اکنون به انجام پروژه های عسکبرداری هوایی در اصفهان اقدام نماید.

 • عکسبرداری هوایی با کایت

 • عکسبرداری هوایی از یک منطقه خاص

 • عکسبرداری هوایی بوسیله هلی شات

 • و یا هلی کوپتر ویژه عکس و فیلم

 • فیلم برداری هوایی

 • فیلمبرداری هوایی با هلی شات

 • فیلم و عکس هوایی

بسته به نوع پروژه و محیطی که می باید فیلمبرداری یا عکس برداری شود ابزار پهپاد یاهلی شات انتخاب می شود و در هر پروژه برآورد قیمت خواهد شد.