طراحی و گرافیک

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت آماده با فرمت psd

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت آماده با فرمت psd

 


طرح لایه باز کارت ویزیت عکاس و فتوگرافر – کریتیو مارکت

طرح لایه باز کارت ویزیت عکاس و فتوگرافر - کریتیو مارکت|رضاگرافیک

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده کارت ویزیت ویژه عکاس و فتوگرافر با رنگبندی سیاه و تیره از کمپانی کریتیو مارکت در این مطلب سایت رضاگرافیک برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود قرار داده شده است اگر عکاس هستی ؟ یا دیزاینر !؟ این کارت ویزیت را دانلود نمایید و نهایت استفاده را ببرید برای دانلود به صورت رایگان و با فرمت [ PSD ] به ادامه مطلب بروید .

ادامه مطلب + دانلود فایل

طرح لایه باز ۸ کارت ویزیت کسب و کار مدرن و خلاق

طرح لایه باز 8 کارت ویزیت کسب و کار مدرن و خلاق | رضاگرافیک

مجموعه ای فوق العاده و بسیار زیبا از طرح لایه باز هشت کارت ویزیت کسب و کار مدرن و خلاق به صورت لایه باز در این مطلب سایت رضاگرافیک برای شما عزیزان قرار داده شده است این مجموعه متشکل از کارت ویزیت های زیبا و متفاوت از جمله تخت ، شیشه ای و غیره می باشد امیدوارم مورد پسند واقع گردد فرمت این [ PSD ] می باشد .

ادامه مطلب + دانلود فایل


طرح لایه باز کارت ویزیت فتوشاپ مستر

طرح لایه باز کارت ویزیت فتوشاپ مستر | رضاگرافیک

طرح لایه باز بسیار زیبا و خلاقانه کارت ویزیت فتوشاپ مستر به صورت پی اس دی و لایه باز فتوشاپ در این مطلب سایت رضاگرافیک برای طراحان و گرافیستان عزیز قرار داده شده است این طرح به صورت پشت و رو و الهام گرفته از لایه های خالی فتوشاپ می باشد امیدوارم از این کارت ویزیت زیبا و خلاقانه بهره ببرید فرمت این [ PSD ] می باشد .

ادامه مطلب + دانلود فایل

طرح لایه باز کارت ویزیت شبکه اجتماعی ها + وکتور – گرافیک ریور

طرح لایه باز کارت ویزیت شبکه اجتماعی ها + وکتور - گرافیک ریور | رضاگرافیک

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده کارت ویزیت شبکه اجتماعی ها به همراه وکتور از کمپانی بزرگ گرافیک ریور به صورت پی اس دی و لایه باز فتوشاپ در این مطلب سایت رضاگرافیک برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود قرار داده شده است که این کارت ویزیت به صورت پشت و رو و الهام گرفته از سبک ابری  می باشد کسانی که شبکه اجتماعی دارند می توانند از این طرح برای کارت ویزیت خود الگو بگیرند در ادامه مطلب به جزئیات آن پرداخته شده است فرمت [ PSD ] است .

ادامه مطلب + دانلود فایل

طرح لایه باز کارت ویزیت شخصی بلک بیرد – گرافیک ریور

طرح لایه باز کارت ویزیت شخصی بلک بیرد - گرافیک ریور | رضاگرافیک

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده کارت ویزیت شخصی بلک بیرد به صورت پی اس دی و لایه باز فتوشاپ از کمپانی بزرگ گرافیک ریور در این مطلب سایت رضاگرافیک برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود گذاشته شده است که این کارت ویزیت در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش و استفاده می باشد و به صورت پشت و رو و با رنگ بندی سبز و سیاه است فرمت این [ PSD ] می باشد .

ادامه مطلب + دانلود فایل

۳۰۰ طرح لایه باز کارت ویزیت کسب و کار

 

300 طرح لایه باز کارت ویزیت کسب و کار

مجموعه ای فوق العاده و بسیار زیبا کارت ویزیت مدرن به صورت رایگان در این مطلب سایت رضاگرافیک برای طراحان و کاربران گرامی آماده شده است این مجموعه شامل ۳۰۰ کارت ویزیت باکیفیت بالا و رزولیشن ۳۰۰ DPI می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

ادامه مطلب + دانلود فایل

 


۱۰ طرح لایه باز کارت ویزیت خلاقانه و زیبا کریتیو مارکت-Creativemarket 10 Creative Business Card Template

مجموعه ای فوق العاده و بسیار زیبا کارت ویزیت جدید از کمپانی بزرگ کریتیو مارکت به صورت رایگان در این مطلب سایت رضاگرافیک برای طراحان و کاربران گرامی آماده شده است این مجموعه شامل ۱۰ کارت ویزیت باکیفیت بالا و رزولیشن ۳۰۰ DPI می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

 ادامه مطلب + دانلود فایل

طرح لایه باز کارت ویزیت

طرح لایه باز کارت ویزیت سری شصت و دوم

طرح لایه باز بسیار زیبا و فوق العاده از کارت ویزیت سری شصت و دوم از کمپانی بزرگ کریتیو مارکت در این مطلب سایت رضاگرافیک برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود گذاشته شده است این کارت ویزیت با طراحی شیک و به صورت پشت و رو می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

ادامه مطلب + دانلود فایل

۲۰ طرح لایه باز کارت ویزیت مینیمال -کریتیو مارکت

20 طرح لایه باز کارت ویزیت مینیمال -کریتیو مارکت | رضاگرافیک

مجموعه ای فوق العاده و بسیار زیبا از کارت ویزیت با سبک مینیمال از کمپانی بزرگ کریتیو مارکت به صورت رایگان در این مطلب سایت رضاگرافیک برای طراحان و کاربران گرامی آماده شده است این مجموعه شامل ۲۰ کارت ویزیت باکیفیت بالا و رزولیشن ۳۰۰ DPI می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

ادامه مطلب + دانلود فایل

 


دانلود ۱۲ طرح آماده و لایه باز کارت ویزیت مدرن – شماره ۳۴۶

مجموعه طرح های آماده و لایه باز کارت ویزیت گرافیران حاوی ۱۲ نمونه کارت ویزیت شرکتی و اداری با طراحی مدرن و شیک می باشد که همگی در فرمت PSD فتوشاپ ساخته شده اند. کیفیت بالا و طراحی حرفه ای از ویژگی های این مجموعه کارت ویزیت جدید محصول CreativeMarket می باشد. شما می توانید در ادامه مطلب این مجموعه کارت ویزیت زیبا را دانلود کنید.

دانلود مجموعه کارت ویزیت PSD

ادامه مطلب + دانلود فایل

دانلود نمونه کارت ویزیت عکاسی PSD لایه باز – شماره ۲۸۲

نمونه کارت ویزیت های آماده و لایه باز گرافیران یک کارت ویزیت جدید و زیبا مناسب برای عکاسی می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

مشخصات :

  • فایل PSD کاملا لایه باز
  • امکان قرار دادن عکس ها در لایه Smart Object
  • رنگ های CMYK
  • رزولوشن ۳۰۰dpi
  • استفاده از فونت رایگان Nexa

نمونه کارت ویزیت عکاسی

ادامه مطلب + دانلود فایل

دانلود کارت ویزیت وکتور با طراحی کلاسیک هندسی – شماره ۲۴۹

کارت ویزیت های آماده و زیبای گرافیران یک کارت ویزیت کلاسیک با طراحی هندسی و با جهت عمودی می باشد که در فرمت EPS و AI به صورت لایه باز ساخته شده است. این کارت ویزیت با طرح های هندسی زیبای خود و قابلیت تغییر رنگ یکی از جذاب ترین طرح های آماده کارت ویزیت می باشد که برای مشاغل مختلف قابل استفاده است. شما طراحان گرافیک می توانید از این کارت ویزیت آماده و خلاقانه برای استفاده های شخصی، تجاری، شرکتی و … به خوبی بهره ببرید. امیدواریم این کارت ویزیت حرفه ای مورد پسند شما واقع شود.

مشخصات :

  • فایل های EPS و AI
  • استفاده از فونت های رایگان همراه با لینک دانلود
  • امکان تغییر رنگ

کارت ویزیت وکتور

ادامه مطلب + دانلود فایل